Oferta pracy - serwisant maszyn rolniczych

 W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydatów/ki na stanowisko:

SERWISANT MASZYN ROLNICZYCH

Miejsca pracy:
Województwo: Wielkopolskie
Powiaty: kościański, leszczyński, grodziski, wolsztyński, śremski, gostyński, rawicki

Zakres obowiązków:
- Naprawa ciągników oraz maszyn rolniczych
- Wsparcie dla działu sprzedaży nowych maszyn oraz działu części zamiennych

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
- Przyjazne środowisko pracy
- Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

Oczekiwania wobec kandydata/ki:
- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie z zakresie napraw ciągników i maszyn rolniczych
- Sumienność, uczciwość i odpowiedzialność
- Samodzielność oraz umiejętność efektywnego planowania i organizacji pracy
- Umiejętność współpracy w zespole oraz komunikatywność
- Znajomość obsługi komputera
- Prawo jazdy kat. B
- Dyspozycyjność

Zainteresowanych kandydatów prosimy o składanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
biuro@agromep.pl z dołączoną klauzulą:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dane kontaktowe

Od 2006 roku Agromep S.A. zdobywa doświadczenie w branży rolniczej i aktywnie działa na rynku, rozszerzając portfolio o nowe marki ciągników i maszyn rolniczych.

ul. Gostyńska 71
64-000 Kościan

65 511 09 08

Szybki kontakt

Proszę wypełnić wymagane pola